neljapäev, 4. september 2008

Hakkasin lesti kasvatama!

Jõgi, mis on õuepealsest ca 100 m kaugusel, on tõusmas üle kallaste. Ükstapuha, kus sa parasjagu ka ei astu, lirtsub vesi varvaste vahel - kogu ala on vahelduva eduga ühtlaselt kaetud veekihiga. Aeda ei taha mitte minnagi, kõik see, mille nimel kevadest saadik hoole ja armastusega rabelenud olen, näeb välja kui muserdatud "nartsumaa"... Töönädal möödub linnas, natukenegi sellest trööstitust vaatepildist eemalolekut. Kuid olukord ei ole siingi kiita – poisiga rattaga sõitmas käies on peale sõitu kõrvatagused ka pori täis. Üks vesi, sopp ja pori igal pool! Ja selleks, et natukenegi selles progresseeruvas, uues elukeskkonnas kohanema hakata, suskan toaski varbad veekaussi – kui neid piisavalt kaua vees leotada, ehk kasvavad lestadki vahele, oleks tulevikus liikumine vähe sujuvam :P. Nii ma siin nüüd siis istun, varbad vees, surfan piltides ja meenutan suve...
Vahelduse mõttes panen siia mõned elukid, kes viimase kuu jooksul mulle pildikasti on roninud. Kuna ma aga loomadest suurt midagi ei tea, peale selle, et oraval ja lehmal ikka vahet teen, siis mingit teaduslikku teksti ma siia lisama ei hakka. Mõtlesin küll, et olen tubli ja otsin netist infi, kui aga wikipeedia mulle üle paarikümne tirtsu liigi andis ja mina sealt oma pildile vastavat tuvastada ei suutnud (ega ma neid kõiki muidugi läbi ka ei vaadanud), siis ma tunnistasin selle ettevõtmise lootusetult läbikukkunuks. Seega siis ainult pildid ;)

3 kommentaari:

 1. Heh, ma mõtlesin, et kalu...
  Kuule, aga kui teil seal nii vesine värk, iiristele meeldib vee lähedus
  Ja jõhvikad
  Kui juba on soo siis olgu korralik kasulik soo

  VastaKustuta
 2. Hm, selle üle peab mõtteid mõlgutama... Et siis soo mõttes, kalad jätan ikka merre edasi ;). Kuigi noh, neid võiks ju ka kasvatada, mulle nad maitsevad, a ma kardan, et nad ei lepi sellega :P.

  VastaKustuta